Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0