Movies
Ratings
190
Up in the AirRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 1.0