Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Another LifeRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5- The Six Million Dollar ManRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0
Six Feet UnderRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5