Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.5
Pop Team Epic SpecialsRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 1.5
Big ThingRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Gal & DinoRated ★ 3.5