Movies
Ratings
78
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0