Series
Ratings
15
Money's WarfareRated ★ 3.0- Transporter: The SeriesRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 1.5- War of MoneyRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
RememberRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5