Movies
Ratings
61
One DayRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.5
Grown Ups 2Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5