Movies
Ratings
102
Gone GirlRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5