Series
Ratings
357
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0