Movies
Ratings
17 The Hot ChickRated ★ 4.5 The Hot ChickRated ★ 4.5
 Midnight RunnersRated ★ 4.5 Midnight RunnersRated ★ 4.5
 How to Steal a DogRated ★ 3.5 How to Steal a DogRated ★ 3.5
 Miss GrannyRated ★ 4.0 Miss GrannyRated ★ 4.0
 High School Musical 2Rated ★ 2.5 High School Musical 2Rated ★ 2.5
 Our TimesRated ★ 5.0 Our TimesRated ★ 5.0
 AssassinationRated ★ 3.0 AssassinationRated ★ 3.0
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 1.5 SunnyRated ★ 1.5
 Love ActuallyRated ★ 3.0 Love ActuallyRated ★ 3.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
 Love ForecastRated ★ 3.5 Love ForecastRated ★ 3.5
 The ClientRated ★ 3.5 The ClientRated ★ 3.5
 The Maze RunnerRated ★ 3.5 The Maze RunnerRated ★ 3.5
 Spider-ManRated ★ 3.5 Spider-ManRated ★ 3.5
 Kung Fu PandaRated ★ 3.5 Kung Fu PandaRated ★ 3.5
 Mamma Mia!Rated ★ 5.0 Mamma Mia!Rated ★ 5.0