Movies
Ratings
166
50 First DatesRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 1.5
Now Is GoodRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0