Titles you rated
Beating AgainRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5