Movies
Ratings
106
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 1.5
FluRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5