Movies
Ratings
81
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5