Titles you rated
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 1.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.0
The PostmanRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 2.0
The JacketRated ★ 2.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.0
August: Osage CountyRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.5
Apollo 13Rated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 3.0