Titles you rated
AvatarRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 5.0