Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0