Titles you rated
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- My Bratty PrincessRated ★ 4.5
Rules of LoveRated ★ 4.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 3.5- CinderellaRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 3.5- Sons and DaughtersRated ★ 3.5
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
- One of A PairRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0- Into the SunlightRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0