Movies
Ratings
461
The Skin I Live InRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
A Brighter TomorrowRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
HappeningRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
RememoryRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.5