Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0