Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0