Series
Ratings
232
ReservatetRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 2.5
- Good PartnerRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0