Titles you rated
The HuntRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Oh! My GranRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
PawnRated ★ 2.0
Circle of AtonemenRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 2.5
NowhereRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.0
The Doom GenerationRated ★ 3.5
JawbreakerRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.5