Titles you rated
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0