Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
My Beautiful ManRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Behind Every StarRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Temptation IslandRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Join My TableRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 4.0