Titles you rated
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
료마전Rated ★ 3.5- Shitamachi RocketRated ★ 3.0
Always SmilingRated ★ 2.5
Beach BoysRated ★ 2.5
Shotgun MarriageRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 2.5
The Black SwindlerRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 1.5
PastaRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 1.5
From Five To NineRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
ShinzanmonoRated ★ 2.5