Titles you rated
ArmageddonRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 3.0
CrankRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 1.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0