Movies
Ratings
163
The IslandRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
ExtinctionRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5