Titles you rated
Mrs. PepperpotRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
MRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
- Fairy CommiRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5