Movies
Ratings
685
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 0.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0