Titles you rated
OnceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
UnbrokenRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5