Movies
Ratings
383
Nothing SeriousRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Resident Evil: VendettaRated ★ 2.5- All Bark No BiteRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
OasisRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.0