Titles you rated
My Shy BossRated ★ 1.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 2.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0