Titles you rated
8½Rated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 3.0
Two of UsRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 3.5
Mary and MaxRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
Wendy And LucyRated ★ 3.5
ProblemistaRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Kim's VideoRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Orion and the DarkRated ★ 2.0
Memoir of a SnailRated ★ 4.5