Series
Ratings
61
The ResidenceRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5