Movies
Ratings
52
School of RockRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0