Series
Ratings
72
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 2.5
- Knowledge Channel eRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 1.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.5
- InuYashaRated ★ 1.5
- InuYashaRated ★ 1.5
- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.0