Movies
Ratings
471
The MercilessRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.0