Movies
Ratings
100
MementoRated ★ 4.5
A LoveRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
AwakeRated ★ 1.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
HitchRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Seven PoundsRated ★ 5.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
GamerRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 1.5
PainedRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 4.0