Movies
Ratings
118
OkjaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5