Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0