Series
Ratings
30
WATCHERRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0