Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0