Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
 Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5 Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
 Slow TrainRated ★ 4.0 Slow TrainRated ★ 4.0
 Stranger Season 2Rated ★ 4.5 Stranger Season 2Rated ★ 4.5
- Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
 Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5 Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
- Hey Yo YorangRated ★ 3.5
 Love ScoutRated ★ 4.0 Love ScoutRated ★ 4.0
- 4 Week LoversRated ★ 4.0
 Suspicious PartnerRated ★ 2.0 Suspicious PartnerRated ★ 2.0
 Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5 Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
 If We Were A SeasonRated ★ 3.5 If We Were A SeasonRated ★ 3.5
 Little WomenRated ★ 4.0 Little WomenRated ★ 4.0
- Semantic ErrorRated ★ 4.0
- The Time of FeverRated ★ 4.0
 Hidden LoveRated ★ 4.0 Hidden LoveRated ★ 4.0
 Kaiju No. 8Rated ★ 3.5 Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
 Solo LevelingRated ★ 3.5 Solo LevelingRated ★ 3.5
 Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 3.0 Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 3.0
 A Sign of AffectionRated ★ 4.0 A Sign of AffectionRated ★ 4.0