Series
Ratings
225
Doona!Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Duty After SchoolRated ★ 1.0
GlitchRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
JirisanRated ★ 2.0