Movies
Ratings
39- The CureRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5