Movies
Ratings
416
No Other ChoiceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Father's HeartRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0