Movies
Ratings
77
Your Name.Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5