Movies
Ratings
222
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 1.5
DefaultRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 1.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
ItRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0