Movies
Ratings
726
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5